لیست محصولات بر اساس برند رونیکس | RONIX

این شرکت با هدف‌گذاری‌های ملی و بین المللی در زمینه ابزارآلات صنعتی،با انتخاب بیش از ۵۰۰ تولیدکننده مطرح در ۱۱ کشور جهان نظارت وکنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل وخارج ازکشور و در تمامی مراحل تولید انجام می‌دهد.

شرکت ابزارآلات رونیکس

در حال حاضر بیش از هزار کالا با برند رونیکس با استانداردهای بین المللی ارائه می شود. محصولات این شرکت در کشورهای مختلفی مانند چین،تایوان،آلمان و…برحسب استانداردهای بین المللی تحت نظارت این برند تولید می شود.این شرکت با مشاهده هرگونه نقص فنی در محصول، آن را اصلاح  یا از چرخه تولید حذف و محصول دیگری را جایگزین می کند.

توضیحات داده شده مبنی بر نحوه تولید در کشورهای مختلف در اصل این شرکت را به عنوان یک تولیدکننده بدون کارخانه معرفی می کند. بسیاری از کارخانه هایی که محصولات رونیکس در آنها تولید می شود محصولاتی را با نام های تجاری بین المللی با استانداردهای آلمانی و ژاپنی تولید می کنند.

ابزار آلات برشی و سوراخ کاری تولید شده در کشورهای فرانسه و آلمان ، ابزار های بادی تولید شده در کره جنوبی و تایوان ابزارهای برقی تولید شده در کشورهای کره جنوبی ، تایوان و چین و ابزار آلات دستی محصول کشورهای چین ، استرالیا ، اسپانیا ، تایوان و ترکیه ، ابزار آلات دقیق تولید شده در کره جنوبی از جمله فعالیت های این شرکت استاین شرکت نمایندگی رسمی ۲ برند تجاری با نام های تجاری(ONCI & JIT) در خاورمیانه می باشد.

ابزارآلات Ronix

  • ابزار آلات برقی
  • ابزار آلات دستی
  • ابزار آلات بادی
  • ابزار آلات برشی
  • ابزار آلات جوشی و برشی
  • متعلقات

دریل بتن کن رونیکس مدل 2729

قیمت 3,400,000 تومان
Availability: 1 In Stock

ویژگی های محصول

ابعاد : 51x39x14 سانتی متر

وزن : 5 کیلوگرم

سرعت گردش آزاد : 1000 دور بر دقیقه

سیستم گردش : تک جهت

مجهز به سه نظام چهار شیار SDS-PLUS

چهار قابلیت عملکرد متفاوت (سوراخ کاری، سوراخ کاری چکشی ،تخریب و خلاص)

محصول برای مقایسه اضافه شده است.