شرایط بازگشت کالا

ابزاریاب همواره رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.

به این منظور بازگشت رایگان کالا تا 7 روز بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است.

هدف اصلی ابزاریاب ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند.

بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است.


استفاده از 7 روز مهلت بازگشت کالا

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت رایگان کالا به مدت 7 روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است.

رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت 7 روزه الزامی است:

  • همه ی کالا های برگشتی مطابق شرایط اولیه ارسال شده توسط ابزاریاب در جعبه اصلی و همراه اقلام آن باشد.
  • دستگاه و ابزار استفاده نشده باشد.
  • پلمپ دستگاه باز نشده باشد.
  • بسته بندی دستگاه و ابزارآلات مخدوش نشده باشد.
  • بارکد دستگاه مخدوش و پاک نشده باشد.


مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع ابزاریاب رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد.

بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزاریاب نخواهد بود.

کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را به اطلاع ابزاریاب رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد.

بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزاریاب نخواهد بود.


کالاهای معیوب و یا دارای مغایرت با محتوای سایت

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده کاری) در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد ابزاریاب رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد.

بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزاریاب نخواهد بود.

 


شرایط کلی بازگشت کالا

جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (بندهای 1-4) و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن 02144557400 ، بخش تماس با سایت و یا ایمیل abzaaryab@gmail.com اقدام گردد.

به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل abzaaryab@gmail.com ارسال شود.

در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا ابزاریاب از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل abzaaryab@gmail.com ارسال شود در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی ابزاریاب مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.

هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده ابزاریاب خواهد بود.

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به پشتیبانی ابزاریاب اطلاع داده شود.

به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود.

در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا ابزاریاب از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، توسط واحد بازگشت کالا ابزاریاب، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.

پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای 1-4) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت 7 روز به صورت امانت نزد ابزاریاب باقی می‌ماند و پس از این مدت ابزاریاب هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.

در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان ابزاریاب، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.

محصول برای مقایسه اضافه شده است.