شرایط ارسال سفارشات

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین سه شیوه پیک موتوری، پست سفارشی و یا تیپاکس یکی را انتخاب کنند.

لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات ابزاریاب وجود خواهد داشت.

مشتریان محترم میتوانند از طریق پیغام در صفحه پرداخت محصول زمان تحویل را مشخص بفرمایند.

برای سفارشات بالای 500 هزار تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

 

ارسال سفارشات تهران

سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران از طریق پیک موتوری در همان روز ارسال می شود.

برای سفارشاتی که بعد از ساعت 17 ثبت گردند, روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد و در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا 24 ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

در صورت نیاز مشتری ارسال با تاخیر نیز وجود خواهد داشت.

هزینه ارسال پیک موتوری برای سفارشات زیر 500 هزار تومان در شهر تهران 24000 تومان می باشد.

 

ارسال سفارشات شهرستان

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا تیپاکس بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات ابزاریاب ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از 12 کیلوگرم) از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات ابزاریاب ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال با پست سفارشی و تیپاکس توسط این سرویس ها محاسبه و در محل مشتری دریافت خواهد شد.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

 

- لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

- لازم است تطابق تعداد اقلام و سلامت فیزیکی سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

نکات مهم در ارسال سفارشات

پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف ابزاریاب به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با ابزاریاب تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.

تیپاکس نیز مانند پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از تحویل سفارشات به تیپاکس, رسید پیگیری مرسوله از طریق پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان ابزاریاب می گذارند.

در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد.

لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره کارت 16 رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.

محصول برای مقایسه اضافه شده است.