حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی ابزاریاب با احترام به حقوق بازدیدکنندگان و مشتریان خود, و با تاکید بر حفظ حریم خصوصی آن ها, برای خرید, ثبت نظر و امتیاز محصولات و دیگر امکانات سایت اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می کند تا خدماتی امن را به کاربران خود ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارشات, اطلاعاتی مانند آدرس, شماره تلفن, ایمیل و... مورد نیاز است. 

تمامی فعالیت های ابزاریاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد؛ از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. 

مشخصاتی مانند ایمیل, تلفن و... که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند, تنها راه ارتباطی ابزاریاب و مورد تایید مشتری می باشد و تمام مکاتبات بین مشتری و شرکت از این طریق صورت می پذرید.


بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ابزاریاب جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.


مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ابزاریاب تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

خبرنامه

ابزاریاب ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ابزاریاب را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

 

نقد و بررسی کاربران

ابزاریاب ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.

همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ابزاریاب می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ابزاریاب، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ابزاریاب اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

حفظ و نگهداری کاربران

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه ابزاریاب را از خود سلب می‌کند.

 

رعایت حریم خصوصی توسط ابزاریاب

ابزاریاب هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ابزاریاب وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ابزاریاب مانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ابزاریاب و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

برای افزایش امنیت تبادل اطلاعات بین کاربران و وب سایت ابزاریاب, سایت دارای گواهینامه SSL معتبر می باشد.

SSL مخفف Secure Socket Layer به معنای لایه امنیتی محافظت شده است که منجر به تبادل اطلاعات بین کاربر و سرور، به صورت کدگذاری (Encrypted) می شود و از سرقت اطلاعات در حین این ارتباطات جلوگیری می نماید. یکی از مشخصه های فعال بودن SSL بر روی یک سایت، مشاهده HTTPS در ابتدای آدرس سایت است. در HTTPS، حرف S برگرفته از Secure به معنای امن بودن ارتباط کاربران بر بستر اینترنت است. گواهینامه SSL از طریق این پروتکل مسیر انتقال اطلاعات را امن کرده و از فاش شدن اطلاعات محرمانه کاربران جلوگیری می کند. با این امکان اطلاعات به صورت کدهای نامفهوم و بی معنی در دسترس دیگران قرار خواهد گرفت و امنیت آن را تضمین می کند. مشخصه دیگر SSL قرار گرفتن قفل کنار آدرس وب سایت است که به منزله امنیت بیشتر وب سایت بوده و اعتماد کاربران را در زمان مشاهده وب سایت و خرید اینترنتی افزایش می دهد.

 

طبیعتا مسئولیت هرگونه سو استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ابزاریاب حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ابزاریاب ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

ابزاریاب برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.


در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  

ایمیل : 

abzaaryab@gmail.com

تلفن های تماس :

021-44557400

021-44557500

دفتر مرکزی:

استان تهران - شهر تهران - شهرک آزادی - بلوار امام خمینی - پلاک 79

محصول برای مقایسه اضافه شده است.